26 квітня 2024

Сьогодні здобувачі факультету журналістики відвідали захоплюючу лекцію, що розкривала трагічні події Чорнобильської катастрофи. Автор шести книг про атомну енергетику у галузі ядерної безпеки Віктор Мазаний розкривав деталі аварії та її вплив на людей і навколишнє середовище.  Підкреслив важливість вивчення таких трагедій для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

чорнобиль

Студенти слухали з захопленням, отримуючи глибоке розуміння того, які наслідки мала ця подія для людства. Лекція надала  цінний поштовх  з розуміння історії та важливості безпеки в ядерній енергетиці.Студенти відзначили , що ця лекція не лише розширила їхні знання про Чорнобильську катастрофу, але й надихнула їх на більш глибоке розуміння важливості екологічної безпеки та технологічних ризиків.