24 квітня 2024

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проєкт взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує весняний цикл зустрічей здобувачів освіти зі стейкхолдерами.
albom

24 квітня 2024 року на економічному факультеті університету відбулася гостьова лекція представника всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «Опора» Михайла Балика на тему: «Сучасні проблеми проєктного менеджменту».
foto1

Михайло Балик, відомий експерт з питань управління громадськими проєктами, поділився своїми знаннями та досвідом зі студентами та викладачами. Він розповів про основні виклики, з якими стикаються сучасні менеджери проєктів та представив практичні рішення, які допомагають долати ці виклики.
foto1

Присутні мали можливість поставити запитання та взяти участь у активностях і дискусії, що дозволило глибше зрозуміти тему лекції та обговорити актуальні питання в галузі проєктного менеджменту.

Колектив викладачів та студентів економічного факультету висловлює щиру подяку пану Михайлу за корисну та плідну зустріч, яка дала можливість здобувачам отримати актуальні знання та досвід від провідних фахівців у проектній сфері.