17 травня 2022

Учасники цього творчого змагання – учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівненщини. Переможців буде визначено до Дня журналіста.

Стартував перший рівненський обласний конкурс «Турнір юних журналістів», організований факультетом журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем'янчука.

Учасників цього творчого змагання – учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівненщини – привітав онлайн під час майстер-класу заслужений журналіст України, голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів  України Дмитро Тарасюк.

Також із учасниками зустрічі поспілкувалися працівники факультету журналістики МЕГУ – його декан, доцент Вікторія Золяк, заслужені журналісти України, доценти Андрій Бабінець і Віктор Мазаний, доценти Андрій Смусь та заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP) Олександр Харват, викладач Олександр Хитров.

Досвідчені практики дали консультації учасникам конкурсу щодо виконання його завдань у номінаціях: «Відкритий лист до українського воїна, який захищає Україну від російських загарбників», «Відеофільм, фоторепортаж», «Запитання для інтерв'ю», «Створення шкільного медіа-сайту».

Конкурс проводиться за підтримки обласного управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, освітніх структур територіальних громад, Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Упродовж конкурсу відбуватимуться онлайн-зустрічі з його учасниками – поради даватимуть відомі журналісти Рівненщини.

Переможців буде визначено до Дня журналіста  – 6 червня 2022 року.

Олександра  ЮРКОВА.