13 жовтня 2021

Сьогодні на факультет журналістики завітала суперфіналістка вокального шоу «Голос країни 2021» Юлія Тимочко. Зустріч відбулася у форматі прес-конференції. Гостя розповіла про те, що виступ на Голосі був мрією, до якої вона вперто і впевнено йшла впродовж багатьох років. Пані Юлія почала співати ще в дитинстві та отримувала підтримку свого таланту. Детально розпитували присутні про свій шлях на проекті, особливості подолання різних етапів прослуховувань та підготовку до прямих ефірів. Поділилася й тим, як готувалася до виконання пісень разом із тренером та свої стосунки з наставницею.

vv

Студенти активно цікавилися життєвим шляхом артистки та задавали безліч запитань щодо досвіду як виконавця та планів на майбутнє. Пані Юлія відкрила таємницю щодо своїх планів продовження своєї кар’єри у Америці, яку планує найближчим часом.