28 жовтня 2021

Сьогодні 28 жовтня 2021 р. на історико-філологічному факультеті відбувся літературний захід онлайн до 115 річниці від дня народження Івана Багряного. Доцентка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук продемонструвала мультимедійну презентацію «Невільник честі» на поєдинку з епохою», створену за авторською післямовою до просвітянського перевидання у 2006 р. повісті «Тигролови». Іван Багряний був вродженим провідником, до безумства одчайдушним, життєлюбом і оптимістом і «невільником честі», який кинув сміливий виклик жорстокій добі.

еее

Запрошена на онлайн-зустріч провідна бібліотекарка читальної зали РОУНБ Наталя Васюк продемонструвала різні видання книг письменника, мотивувала до читання книг, паперових та оцифрованих, які наявні у бібліотеці.

дло

Студенти 1-4 курсів, які прочитали повість «Тигролови», озвучили свої есе «Мої враження від твору». Оскільки оголошено конкурс на краще есе, то майбутні філологи ще мають можливість долучитися до конкурсу.

зщшг

Доцентка кафедри української мови та літератури Іванна Саркісова, голова журі, оголосить результати після опрацювання текстів та визначення переможців у рамках листопадових днів на факультеті, які розпочалися цим заходом. Кращі роботи буде розміщено на сторінці історико-філологічного факультету у ФБ.