26 вересня 2024

24 вересня 2024 року працівники Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провели онлайн конференцію щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки здобувачів освіти Рівненщини, до участі були запрошені представники закладів вищої, фахової передвищої освіти та прийняли участь 44 учасника із 17 освітніх закладів Рівненської області.

Основні спікери та питання, які були обговорені на зустрічі:

• Алексійчук Олександр Анатолійович - начальник Рівненського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ, доповідь: «Стратегія розвитку фізичного виховання і спортивної підготовки здобувачів освіти, досвід роботи та залучення здобувачів освіти до рухової активності та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України».

• Мошинський Віктор Степанович - ректор Національного університету водного господарства та природокористування, Голова громадської організації «Спортивна спілка студентської молодів Рівненщини», доповідь: «Діяльність громадської організації «Спортивна спілка студентської молодів Рівненщини».

• Зубрицький Богдан Дмитрович - завідувач кафедри фізичного виховання НУВГП, доповідь: «Діяльність кафедри фізичного виховання НУВГП»;

• Коваль Вадим Вадимович - декан факультету здоров'я фізичної культури і спорту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука», доповідь: «Підготовки спеціалістів галузі фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Демʼянчука»;

ЗФКіС

• Ярмощук Олена Олександрівна - доцент кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Рівненського державного гуманітарного університету, доповідь: «Проєктно-грантова діяльність як фактор розвитку сфери ФК іС»;

• Жабчик Віталій Васильович - Голова циклової комісії викладачів фахових дисциплін спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), викладач-методист відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету», доповідь: «Розвиток фізичної активності студентської молоді в умовах закладу фахової передвищої освіти: інноваційні стратегії та виклики»;

• Огороднік Віктор Адамович – керівник фізичного виховання відокремленого структурного підрозділу «Березнівський лісотехнічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування», доповідь: «Спортивна та фізкультурно-оздоровча діяльність освітнього закладу».

ЗФКіС

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=836277172019041&id=ROVKFVSMONU