📆 20 вересня на історико-філологічному факультеті відбулася гостьова лекція для здобувачів ОП «Середня освіта. Мова і література (англійська)» другого (магістерського) рівня ✅«Teaching and Learning English in Emergencies».
🔹Лекторка - Алла Фрідріх,  PhD, дослідниця у сферах травматично-чутливої педагогіки та навчання англійської мови як іноземної, учасниця глобальної спільноти U4U та освітньої програми «Варшавський університет для України», складової програми ЄС «Знання, освіта та розвиток» проаналізувала виклики, з якими стикаються українські учні, їхні батьки/опікуні та вчителі в контексті викладання та навчання англійської мови в умовах повномасштабного вторгнення. 

ІФФ


🔸Спікерка надала зрозумілі та практичні поради щодо того, як вчителям та освітнім працівникам реагувати на ці виклики та створювати відкрите та підтримуюче освітнє середовище, підкреслила важливість розуміння та підтримки учнів, які пережили і продовжують переживати стресові ситуації в умовах війни. Це важливий аспект в освітньому процесі в сучасних умовах, і лекторка надала конкретні інструменти для пошуку підходів до учнів, і що не менш важливо, дала поради, як вчителю зберегти власне ментальне здоров’я в умовах триваючої військової агресії.

ІФФ


🔹Спікерка нагадала слухачам про важливість толерантності, відкритості та взаємної підтримки у всіх аспектах життя, включаючи освіту.
🔸Загалом, лекція була інформативною, інспіруючою та надзвичайно актуальною для сьогодення Української освіти. Вона підкреслила важливість гуманізму та соціальної відповідальності в освітньому процесі, а також нагадала про силу освіти в підтримці та інтеграції учнів, які переживають кризові ситуації.

ІФФ


🫶Постійна взаємодія лекторки з аудиторією сприяла активній дискусії упродовж зустрічі, до якої, крім здобувачів другого (магістерського) рівня, долучились й здобувачі бакалаврату ОП «Середня освіта. Мова і література (англійська)».

ІФФ