28 липня 2021
Щиро вітаємо Олега Омельчука та Олену Костевич із здобуттям перемоги у бронзовому фіналі змагань змішаних команд зі стрільби із пневматичного пістолета (дистанція 10 м). Змагання відбувалися в стрілецькому центрі «Асака». Для нас собливо приємно, що пан Олег є випускником МЕГУ!
12 липня 2021
Одна з найбільш стрімко зростаючих індустрій у світі - це галузь інформаційних технологій. Швидкими темпами відбувається діджиталізація інформаційного суспільства, світ вкритий бездротовою комп’ютерною мережею Wi-Fі, населення планети об’єднане в соціальні мережі як засіб цифрової комунікації. Виробництво програмних продуктів і надання електронних по...
04 липня 2021
Надзвичайно приємно отримувати слова вдячності від наших випускників! А найбільша винагорода для викладача, коли випусник повертається до джерела, з якого черпав знання, до того місця сили, яке надало йому крила для польоту,  довіряючи своїх дітей!
03 липня 2021
Завідувач кафедри іноземних мов доцент Кочмар Діана Анатоліївна успішно склала міжнародний іспит ESOL та отримала сертифікат на підтвердження рівня володіння англійською мовою C1 згідно Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR).