Освітня діяльність МЕГУ

Освітній процес в університеті спрямований на якісну підготовку компетентного конкурентоспроможного фахівця, здатного до дослідницько-інноваційного типу мислення з потребою та навичками безперервного професійного розвитку.

Організація освітнього процесу передбачає:

- автономність Університету у прийнятті самостійних рішень щодо організації освітнього процесу, визначенні форм освітнього процесу та форм і методів навчання;

- збереження традицій та введення інновацій у процес освітньої діяльності;

- ефективне використання людського потенціалу, матеріальних, фінансових та інших ресурсів;

- забезпечення якісної освіти за всіма освітніми програмами;

- академічну мобільність здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників;

- функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності;

-  формування довіри до Університету у споживачів освітніх послуг, працедавців і закладів вищої освіти України та зарубіжних країн.

Навчання в Університеті здійснюється за такими формами: денна, заочна.

Денна форма навчання є основною формою здобуття освіти та/або кваліфікації з відривом від виробництва. У встановленому законодавством порядку студенти денної форми навчання мають право на: пільги на проїзд у міському транспорті, поселення до гуртожитку, відстрочення військової служби тощо згідно з чинним законодавством.

Заочна форма здобуття освіти – спосіб організації навчання здобувачів освіти шляхом поєднання очної форми освіти під час короткочасних сесій і самостійного оволодіння освітньою програмою в проміжку між ними. Заочна форма навчання є формою здобуття освіти та/або кваліфікації без відриву від виробництва або одночасного навчання за іншою спеціальністю. Освітній процес за заочною формою навчання організовується з урахуванням передбачених чинним законодавством пільг для осіб, які поєднують роботу з навчанням.

Підготовка здобувачів вищої освіти у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті відбувається за такими рівнями:
  • Освітні програми рівня вищої освіти першого (бакалавр)
  • Освітні програми рівня вищої освіти другого (магістр)
  • Освітні програми третього рівня (освітньо-наукового)