24 квітня 2024

23 квітня 2024 року на історико-філологічному факультеті відбулася відкрита бінарна онлайн-лекція доцента кафедри романо-германської філології Наталі Нісаноглу та гостьового професора Ханьї Брдись (Сілезький технологічний університет, Польща). Зустріч була організована в межах дисципліни «Міжкультурна комунікація» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня на тему «Невербальна комунікація в різних культурах» як реалізація укладеного договору про співпрацю між нашими навчальними закладами. До лекції доєдналися науково-педагогічні працівники кафедри, представники деканату історико-філологічного факультету, польські студенти та всі охочі.
foto1
На лекції було здійснено огляд засобів невербальної комунікації, що передбачає обмін невербальними повідомленнями між людьми через вираз обличчя, жести, дотики, міжособистісний простір тощо. Слухачами було з'ясовано, що важливим є оволодіння майстерністю інтерпретації невербальної поведінки, особливо при спілкуванні з представниками інших культур.
Квізи, обмін власними спостереженнями, виконання інтерактивного завдання на сервісі Wordwall, обговорення випадків нетипової невербальної поведінки іноземців, постійний контакт з аудиторією – все це не тільки пожвавило лекцію, а й сприяло активізації діяльності студентів і підвищенню рівня засвоєння матеріалу.
За результатами обговорення, відкрита лекція отримала схвальні відгуки від колег та визнана такою, що відповідає вимогам вищої школи.
Висловлюємо щиру вдячність пані Ханьї, сподіваємось на продовження співпраці й переконані у цінності зустрічей здобувачів з іноземними педагогами-професіоналами.
foto1