Online Голосування Перлина МЕГУ-2021

Бондарчук Богдана

Студентка 1-го курсу економічного факультету

Про себе: Активність та комунікабельність, це ті риси, які притаманні моєму характеру. Я вважаю себе щирою людиною. На мою думку, сучасний світ і люди в ньому стали дуже похмурими, тому ідучи вулицею я стараюся завжди посміхатися та дарувати гарний настрій. Одним із моїх улюблених занять є приготування їжі. Також люблю співати та грати волейбол.

Стецюк Аліна

Студентка 1-го курсу педагогічного факультету.

Про себе: Здоровий спосіб життя, активний відпочинок – це основні складові мого життя. З ранніх років граю у волейбол.  Люблю подорожувати, палатка та величезний рюкзак на плечах, мої нерозлучні друзі.  Обожнюю музику. Ще в дитинстві навчилась грати на сопілці.

Люблю читати книги та  декламувати поезію. І неймовірно люблю дітей ,тому в майбутньому дуже хочу стати хорошим вихователем  . Мій девіз по життю " Немає нічого не можливого , головне — бажання та зусилля " .

Бойко Юлія

Студентка 1-го курсу історико-філологічного факультету.

Про себе: Моїм хобі є музика у всіх своїх проявах. З дитинства я займаюся вокалом.  Люблю співати завжди і всюди. Також однією невід’ємною від мене частиною є танці. Кожна пісня чи кожен мій танець – окрема історія із своїми емоціями та думками.

Я переконана, щоб бути успішною людиною в сучасному світі обов’язково потрібно володіти якісними знаннями. Тому я мрію захистити диплом та отримати вищу освіту, що в майбутньому дасть змогу працювати на хорошій роботі та робити справу, що приносить задоволення.

Сень Валерія

Студентка 1-го курсу факультету європейської освіти.

Про себе: Співати для мене, мов дихати. Не уявляю себе без музики. З дитинства граю на музичних інструментах. Танцюю. Ніколи не боялася сцени і зараз часто виступаю на творчих заходах.

Впевнена, маючи здібності, працюючи над ними та кайфуючи від того, що ти робиш, можна в майбутньому досягнути будь-яких вершин. Тому я маю надію впродовж усього свого життя насолоджуватися перебуванням на сцені.

Гречка Вероніка

Студентка 2-го курсу історико-філологічного факультету.

Про себе: Мене завжди надихала майстерність вишивки, тому однією із улюблених справ для мене є прикрашання вишивкою різноманітних виробів.  Пристрастю мого життя стали танці,  тому ще з дитинства я присвячую  себе цій справі. Я відкрита до нових емоцій та вражень,  а також до нових людей в моєму житті.

Маю велику мрію – відкрити приватну школу, завдяки цьому я знаходжу сили та натхнення іти тільки вперед.

Гуменюк Марія

Студентка 2-го курсу факультету географії, історії та туризму.

Про себе: Ще з раннього дитинства я зрозуміла, що мені приносить неабияке задоволення заняття танцями. Відчуваючи ритм та музику я можу розкритися як особистість, отримати натхнення для нових звершень.   Ще одна справа, яка мене надихає – відкриття нових цікавих місць. 

Подорожі куточками нашої країни, і не тільки, та емоції від них, дали мені зрозуміти, що в майбутньому я хочу пов’язати своє життя із цією справою та стати хорошим гідом.

Дем`янчук Віра

Студентка 1-го курсу юридичного факультету.

Про себе: Музика завжди була і є однією із головних частин мене, як особистості. Я не уявляю свого життя без співу. Також закінчила музичну школу з відзнакою по класу фортепіано, граю на гітарі та тривалий час займаюся сучасними танцями.  Ще одним моїм захопленням є кінний спорт.  Я багато читаю, в моїй домашній бібліотеці є книги як різних жанрів так різних письменників. Проте найбільше мені подобається читати книги мовою оригіналу.

Дячук Анастасія

Студентка 1-го курсу педагогічного факультету.

Про себе: Я обожнюю дітей. Дитинство, на мою думку, найпрекрасніший час, який може прожити людина. Саме діти є добрими та щирими, вони випромінюють любов та тепло. Завдяки цьому, я зрозуміла для себе, що хочу відчувати цю дитячу безтурботність щодня усе своє життя і стати чудовим педагогом. Я впевнена, що в майбутньому я буду не лише хорошим освітянином, а й справжнім другом для багатьох дітей.

Жук Людмила

Студентка 1-го курсу факультету журналістики.

Про себе: Знання, як на мене, основа для успішної молодої людини. Дізнаючись щось нове, ми можемо по-новому подивитися на світ, на людей та події в нашому житті. Я черпаю знання із книг. Читаю їх багато та часто. Окрім цього люблю музику у всіх її проявах. Займаюся легкою атлетикою. Спілкування з людьми та пошук нової інформації для мене завжди були в пріоритеті.

Мрію стати успішним журналістом та реалізувати себе в улюбленій справі.

Ковтонюк Евеліна

Студентка 1 курсу педагогічного факультету

Про себе: По житті я цілеспрямована і амбітна людина, веду активний спосіб життя ,  дуже люблю подорожувати і відкривати для себе нові місця.  З раннього дитинства я займаюся народними танцями, вважаю, що народний танок зберігає в собі автентичність нашого народу, не даж забути кожному з нас, ким ми є насправді.

Я мрію стати дитячим психологом та допомагати діткам.  

Участь у конкурсі це в першу чергу виклик самій собі, оскільки я завжди прагну до самовдосконалення

Моє життєве кредо іти вперед і не зупинятися.

Впевнена якщо є сильна мрія, бажання і віра в себе, то все вийде

Котинська Оксана

Студентка 1-го курсу факультету Здоров’я, фізичної культури і спорту.

Про себе: Подорожі – це те, що приносить мені найбільше задоволення. Досліджуючи цікаві місця нашої країни: історичні, туристичні, рекреаційні, я отримую заряд життєвої енергії та сили для нових звершень.   Активна життєва позиція та рух  - це те, що можна сказати про мене.  

Я вірю, що маючи мрію та натхнення для її здійснення, можна досягнути успіху. Моя мрія відкрити власну справу і я переконана, що втілити її в життя у мене вистачить сил!

Криворучко Маргарита

Студентка 2-го курсу історико-філологічного факультету.

Про себе:Обожнюю слухати музику, завдяки їй я можу розслабитися та помріяти.  Я багато читаю. Книги допомагають мені пережити безліч цікавих ситуацій та  яскравих історій.  З дитинства полюбила  бісероплетіння і займаюся цією справою й досі.  Відколи познайомилася із соціальними мережами, зрозуміла, що спілкування з людьми може бути цікавим не тільки вживу, а й онлайн. Тому в соціальних профілях я розповідаю людям про себе та ділюсь цікавою інформацією.

Я переконана, що ця справа буде популярною як зараз, так і в майбутньому, тому мрію, що згодом  стану успішною блогеркою

Повстюк Ольга

Студентка 1-го курсу факультету журналістики.

Про себе: Я завжди знала, що доброта – це невичерпна енергія нашого світу. Саме доброту я плекаю в собі протягом усього життя. Важливість доброти в сучасному світі я зрозуміла, коли стала волонтером для безпритульних тварин. Ця справа для мене є важливою та в деяких  ситуаціях першочерговою.

Я дружелюбна людина, тому багато вільного часу проводжу із друзями. Часто подорожую, займаюся спортом, супроводжуючи це музикою.

Моя мрія зараз доволі абстрактна, проте вимагає великих зусиль. Я мрію стати хорошою дівчиною та успішною особистістю.

Паламарчук Іванна

Студентка 1-го курсу педагогічного факультету.

Про себе: Спів і подорожі – це те, що завжди присутнє в моєму житті. Не можу уявити себе без яскравих походів в гори та без пісень біля вогнища. Також люблю танцювати та ще з шкільних років присвячую цій справі весь свій вільний час. 

Я завжди мріяла працювати з дітками, адже, на мою думку, не тільки дорослі можуть навчити хорошим речам дітей, а й діти вчать нас, дорослих, радіти життю, робити добро. Тому я вирішила, що в майбутньому  хочу стати вихователем і працювати в закладі дошкільної освіти.

Парфенюк Анастасія

Студентка 2-го курсу педагогічного факультету.

Про себе: Прогулянки на свіжому повітрі – обов’язкова частина мого дня. Я прихильниця активного відпочинку. Нові знайомства та спілкування завжди присутні в моєму житті. У мене багато друзів, з якими я люблю проводити вільний час.

В будь – якій ситуації я пам’ятаю головне правило мого життя: «Там де інші гальмують, я тисну на газ!"

Жека Юлія

Студентка 1-го курсу економічного факультету.

Про себе: З шкільних років займаюся сучасними танцями. Музика  і танці – це те, що завжди мені давало хороший настрій і наснагу до нових справ, особливо, якщо їх поєднувати із подорожами. Оскільки, нові місця та нові люди заряджають мене енергією життя. Моєю підтримкою та опорою є батьки та друзі, тому я дуже люблю проводити з ними час.

В майбутньому мрію стати конкурентоспроможним  фахівцем у сфері економіки. Та разом із бурхливим життям не втратити любові до того, що роблю та завжди лишатися хорошою людиною.

Берлінець Яна

Студентка 1-го курсу економічного факультету.

Про себе: Улюбленою справою, ще з дитинства, для мене стали заняття музикою. Також з ранніх років я розвиваюся в сфері танців. Окрім цього, дуже люблю подорожувати та відкривати нові куточки нашого світу. Нещодавно відкрила для себе ще одну справу, що приносить мені задоволення – це візаж. Створювати повноцінний цілісний образ, надихаючи себе та клієнта, втілюючи в реальність мрію людини, я розкриваю себе по-новому.

Мрію стати майстром своєї справи та, як результат, успішною, щасливою людиною