21 лютого 2022

Нас єднає мова !

З нагоди свята на історико-філологічному факультеті був проведений онлайн- захід «Рідна мова – серця мого подих». Із вступним словом виступила модератор заходу, декан історико-філологічного факультету  проф.Груба Т.Л.  До привітань приєдналися викладачі та студентство.

Мова і література

Під час  презентації мовного онлайн-журналу, який підготували студенти 2-го курсу, прозвучали цікаві факти про значення і роль української мови у світі,  висловлення сучасних письменників, провідних діячів української культури про мову.

Захід продовжився ліричним марафоном: студенти I-IV усіх  спеціальностей захоплено та натхненно читали  поезію  українською, англійською, німецькою та польською мовами.

мова

Цікавим для усіх присутніх видався челендж «Подаруй життя слову». Доцент кафедри української мови та літератури Овдійчук Л.М. разом зі студентами 4 курсу представила маловживані слова в українській мові та їх використання у творчості українських письменників. Кращі виступи здобувачів освіти будуть відзначені грамотами та унікальними книгами.