29 травня 2024

Учасників заходу привітали докторка педагогічних наук, професорка, декан історико-філологічного факультету ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Таміла Груба, докторка філологічних наук, професорка кафедри початкової освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Віталіна Кизилова, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української та зарубіжної літератур Криворізького державного педагогічного  університету Світлана Журба.
albom

У роботі конференції брали участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука»; ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Криворізького державного педагогічного університету, Запорізького національного університету та учні Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради.
albom

На заході було обговорено актуальні проблеми сучасної філології та лінгводидактики.
albom

З доповідями виступили здобувачі спеціальностей
014 Середня освіта «Українська мова і література», 014 Середня освіта «Мова і література (англійська)»: Наталія Власюк, Анна Гаркава, Ірма Келемен, Лідія Міркевич, Ірина Скуба, Маргарита Криворучко, Катерина Тіяра, Іванна Ветрова, Владислав Мельник, Вікторія Трачук, Анастасія Дацюк, Анастасія Яцкова, Оксана Велічко, Оксана Кречко, Дарина Середа, Вікторія Калюш, Олена Кожарко та ін. Студенти продемонстрували високий рівень підготовки та проблемності своїх досліджень.