Студенти третього курсу факультету журналістики відвідали Музей Бурштину, який функціонує на базі старовинної рівненської будівлі. Заняття поза стінами університету відбулося у межах викладання дисципліни «Тематична спеціалізація» під керівництвом старшої викладачки кафедри теорії та методики журналістської творчості Анастасії Горчикової.
У Рівненський області знаходяться одні з найбільших покладів бурштину в Україні, саме тому місто отримало статус бурштинової столиці України. Щоб дізнатися більше про "сонячний камінь", побачити його різноманітні види та почути цікаві факти про його значення в світовій культурі, здобувачі факультету журналістики й відвідали музей бурштину, що розташований в самому центрі міста.
Музей бурштину був заснований у 2010 році. Будинок був побудований у далекому 1903 році, а сьогодні є пам'яткою архітектури місцевого значення, що прибавляє вражень від екскурсії.
Під час екскурсії студенти дізналися, яку еволюцію пройшло каміння, починаючи з Кам’яного віку, коли його ще не шліфували, а люди поклонялися, бо він горів. І так через всі століття до сучасності. Щодо експонатів, то їх багато, і кожен з них, за словами працівників музею, особливий – прикраси, картини, ікони, колекція “У джазі тільки комахи” тощо – все це є роботами Українських майстрів.
Відповідно до практико-орієнтованої освітньої програми «Журналістика» здобувачі за результатами отриманого досвіду відпрацюють створення журналістського контенту на музейну тематику.