28 вересня 2022

28.09.2022 року науково-педагогічні працівники Інституту педагогічної освіти, магістри 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта та випускники Гангур Вікторія, Ковальчук Марія взяли участь у регіональному науково-методичному семінарі на тему : "Ціннісні концепти Василя Сухомлинського в контексті інновацій та стратегій Нової української школи" з метою відзначення 104 річниці з дня народження людини, творчість якої – унікальне явище в українській та світовій педагогіці.

СУХОМЛИНСЬКИЙ

З вітальним словом виступили директор ІПО Пагута Т.І., декан педагогічного факультету Сойко І.М., які підкреслили, що Василь Олександрович – Людина з великою душею і талантом вчителя, який 35 років віддав педагогіці, з них 22  – роботі у Павлиській середній школі як вчитель, директор.

СОЙКО

Його серце несло добро, щастя і радість усім, хто з ним спілкувався. Його наполеглива праця і безмежна любов до дітей залишили по ньому слід вічний.

ПАГУТА

Магістри представили результати досліджень під керівництвом доц. Міськової Н.М., доц. Сойко І.М., доц. Хом'як О.А., в яких висвітлили концептуальні засади НУШ суголосні з ідеями педагогіки Василя Сухомлинського - людиноцентризм, дитиноцентризм, сповідування сімейних цінностей, цінність слова, мови, відкритість до інновацій. Поділилися досвідом власних напрацювань у галузі інноватики початкової освіти.

СУХОМЛИНСЬКИЙ