15 травня 2021

Студенти педагогічного факультету, які навчаються за спеціальностями 013 "Початкова освіта" та 012 "Дошкільна освіта" (магістратура), долучилися до виховного заходу, присвяченого вшануванню жертв другої світової війни та пропагуванню здобутків педагогіки миру, засновником якої є академік С. Я. Дем'янчук. Захід був організований професором кафедри педагогіки, д.пед.н. Марчук О. О.

ячйц

Магістранти ознайомилися із втратами України у роки другої світової війни, специфікою національно-визвольних змагань того часу, переглянули відео про святкування дня Примирення. Викладач наголосила на основних аспектах педагогіки миру, життєвому шляху академіка С. Я. Дем'янчука, розповіла про функціонування музею миру в ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем'янчука" та проведення щорічних учнівських читань "Я голосую за мир!".

ячсцй