19 квітня 2023

19.04.2023 року в межах функціонування Творчої майстерні інноваційних педагогічних технологій кафедри теорії та методик початкової освіти та викладання навчальної дисципліни "Інноваційні технології навчання інтегрованого курсу "Я досліджую світ"", для здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти ОПП 013 Початкова освіта педагогічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука було проведено гостьову онлайн-лекцію на тему: "Технологія французьких майстерень в Новій українській школі".

лпо

Запрошена лекторка, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету Наталія ГРИЦАЙ професійно, креативно, натхненно створила на занятті емоційну атмосферу сходження кожного учасника до нового знання та нового досвіду шляхом самостійного та колективного відкриттів.

оен

Презентуючи інноваційну технологію, п. Наталія ознайомила присутніх з її структурою, принципами, правилами та етапами реалізації, закцентувала увагу майбутніх учителів початкових класів на тому, що результатом роботи в майстерні стає не тільки реальне знання чи вміння, а сам процес збагнення істини та створення творчого продукту. При цьому найважливішою якістю процесу стають співробітництво та співтворчість.

лоиргн

До обговорення актуальних питань лекції активно долучалися студенти та викладачі. Учасники виконували практичні завдання, висловлювали власні міркування, дискутували, ставили запитання лекторці. Опановували особливості діяльнісного підходу щодо викладеної теми. Дякуємо Грицай Наталії Богданівні за змістовне і професійне розкриття теоретико-методичного аспекту теми лекції, практичні поради та безцінний педагогічний досвід.