25 вересня 2024

Старша викладачка кафедри теорії і методики журналістської творчості Анастасія Горчикова доєдналася до Розмови з екс-очільником УКРІНФОРМУ, українським журналістом, головним продюсером видання Gazeta.ua та журналу «Країна» Олександром Харченком.

Захід відбувся у форматі практичної дискусії на тему змін та розвитку української журналістики у 2024 році. Організатори традиційно – Комісія з журналістської етики.

Факультет журналістики

Говорили про «смерть» друкованих медіа та роль зменшення їх впливу на розвиток суспільства. Зачепили тему телемарафонів та штучного інтелекту в створенні якісного контенту та дійшли думки, що роль журналіста залишатиметься затребуваною навіть при широкому використанні ШІ в щоденній практиці. Також поспілкувалися щодо вітчизняних блогів і телеграм каналів та їх ролі в інформаційному суспільстві. Детально розібрали тему медіаменеджменту та проблем, з якими стикаються редактори та засновники.

мегу

Модератором заходу виступив український журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, актор, медіаексперт та медіатренер Андрій Куликов.