Викладачі та студенти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Фітнес, харчування та активне довголіття», яку проводив факультет фізичної культури, спорту і здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Місія конференції полягала у залученні науковців до обґрунтування місця і значення фітнесу та харчування в поліпшенні якості та довголіття людини. Напрями роботи: фітнес в способі життя; фізична активність як чинник довголіття людини; здорове харчування – запорука довголіття.

У пленарному засіданні конференції взяли участь представники США, Великобританії, Малайзії.

Конференція

З цікавою доповіддю виступив Віктор Куйбіда, доктор історичних наук, кандидат біологічних наук Університету Григорія Сковороди в Переяславі «Вплив фізичної активності та дієти на здоров’я кісток».

Моделювання системи професійної підготовки майбутніх фітнес тренерів як педагогічну проблему представила Оксана Корносенко, доктор педагогічних наук Полтавського НПУ імені В. Г. Короленка.

З проблемами, що виникають у тренувальному процесі спортсменів з бодібілдінгу ознайомив Ремігіус Вош, остеопат, фізіотерапевт, чемпіон Німеччини з бодібілдінгу, засновник оздоровчо-реабілітаційного центру «Фізіофіт».

Результати досліджень щодо здорового харчування озвучені Марією Довганюк-Семенюк, дієтологом оздоровчо-реабілітаційного центру «Фізіофіт», членом Асоціації нутріціологів України у доповіді «Anti-Age харчування».

Питання веганства, як одного із видів харчування висвітлено в доповідях членів міжнародної асоціації веганів «The Supreme Master Ching Hai international association» Говінджаралом Раджарам (Малайзія), Ху Джоу (США), Зайни Макніл (Великобританія).

Конференція ЗФКіС

Запорукою здорового способу здорового способу життя є залучення різних верст населення до систематичних занять спортом. ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» гідно представив магістр Станіслав Харечко з темою «Особливості залучення до занять фізичною культурою і спортом різних груп населення на прикладі спортивного клубу («Амбер трі спортс», м. Вараш)».

В секційному засіданні конференції «Фізична активність як чинник довголіття людини» Юлія Сніжко (викладач кафедри фізичної культури і спорту МЕГУ), Іванна Давидова (здобувач спеціальності 017 Фізична культура і спорт МЕГУ) представили тему «Фізкультурно-спортивна реабілітація при захворюваннях дихальної системи». Жанна Сотник, кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент і Вадим Коваль, кандидат педагогічних наук, доцент висвітлили наукову тематику, над  якою працюють викладачі і здобувачі вищої освіти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту в доповіді «Підготовка здобувачів спеціальності 017 Фізична культура і спорт до проведення спортивно-оздоровчої роботи з особами, які мають інвалідність». 

Конференція ЗФКіС

  

Юлія Сніжко, Іванна Давидова. (Міжнародний економіко-гуманітарний

Учасники конференції мали змогу взяти участь у круглому столі «Політика ЄС у сфері спорту та доброчесність» у межах проєкту Еразмус+ за напрямом модуль Жана Моне «Політика ЄС у сфері спорту», модераторами якого були Анатолій Цьось (ректор ВНУ імені Лесі Українки), Світлана Індика (завідувач кафедри фітнесу та циклічних видів спорту, ВНУ імені Лесі Українки), Яцек Вонщік, Марта Сидорук.