18 листопада 2022

На факультеті журналістики відбулося урочисте оголошення старту ІІ-го обласного конкурсу «Турнір юних журналістів». Розпочали масштабний захід декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Вікторія Золяк, заслужений журналіст України, доцент кафедри соціальних комунікацій Віктор Мазаний та голова Рівненської організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк.

турнір

До заходу долучилися учні, вчителі та керівна ланка закладів середньої освіти з різних куточків Рівненської області. Присутні отримали вичерпну інформацію стосовно особливостей цьогорічного конкурсу із переліком номінацій та термінами роботи. На відміну від першого конкурсу, започаткований цього року планує охопити весь навчальний рік та пропонує учням більше майстер-класів та широкі можливості для творчої реалізації.

Бажаючі все ще можуть долучитися до Турніру!