21 травня 2024

16 травня 2024 р. к.і.н., доцент кафедри історії теорії держави і права та філософії Приватного вищого навчального закладу Старжець Володимир Іванович взяв участь у засіданні круглого столу «Політичні репресії радянського тоталітарного режиму: історія та підходи до викладання», організований до Дня пам'яті жертв політичних репресій, який проходив у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (організатор – к.і.н., доцент кафедри методики викладання і змісту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віталіна Романівна Данильчук). Предметом обговорення стала репресивна політика радянського режиму, особливості пам’яті про репресії в сучасній Україні та підходи до вивчення означеної проблематики у шкільному курсі історії.
dse