29 жовтня 2022

28 жовтня 2022 року в рамках роботи інтеркультурного проєктного клубу Opening the Borders відбулася чергова відеозустріч здобувачів вищої освіти МЕГУ імені Степана Дем’янчука зі студентами університету Фонду Фатіха Султана Мехмета (Стамбул, Туреччина). Цього разу в заході брали участь студенти історико-філологічного факультету, факультету журналістики та факультету європейської освіти.

співпраця

Відеозустріч була присвячена людям, які змінили світ. Розпочато захід було з вікторини про видатних особистостей, які залишилися в історії назавжди, – А. Ейнштейна, Ю. Гагаріна, Дж. Вашингтона. Наступним етапом були доповіді та презентації, підготовлені студентами заздалегідь. Діапазон обраних учасниками відомих людей, що вплинули на людство, був досить широким, – Б. Гейтс, Т. Едісон, Н. Тесла, Й. Сталін, С. Хокінг тощо.

співпраця

Наостанок здобувачі вищої освіти поміркували, які питання при нагоді зустрітися вони б поставили І. Маску, інженеру-винахіднику, та М. Цукербергу, засновнику соціальної мережі Facebook, – унікальним постатям, які змінили сучасний світ.

співпраця

Сподіваємося, що студенти не лише удосконалили свої комунікативні компетентності, а загалом отримали задоволення від спілкування з представниками іншої культури!

співпраця

Всіх бажаючих запрошуємо долучитись до наступних проєктів!