11 червня 2020

11.06.2021 року колектив Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука став співорганізатором Всеукраїнської конференції з міжнародною участю "Синергія формальної, неформальної та дуальної освіти майбутніх фахівців початкової та дошкільної освіти" серед 10-ти провідних педагогічних ЗВО України. На пленарному та секційних засіданнях з доповідями виступили проф. Красовська О.О., проф. Марчук О.О., доц. Сойко І.М., доц. Мельничук Л.Б. Тематика доповідей була присвячена актуальним проблемам педагогічної науки і практики : наступності у діяльності ЗДО і НУШ, імплементації стандарту вищої освіти бакалавра спеціальності 013 Початкова освіта, впровадженню неформальної та дуальної освіти в практиці ЗВО, висвітленню зарубіжного досвіду діяльності закладів дошкілля і початкової школи скандинавських країн, реалізації проєктів за програмою Жана Моне. Конференція посприяла налагодженню партнерських стосунків між дружніми ЗВО.