17 квітня 2024

Здобувачі першого курсу факультету журналістики спеціальності «Реклама та аудіовізуальне мистецтво» разом із старшою викладачкою кафедри теорії і методики журналістської творчості Анастасією Горчиковою вперше відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей. Студенти завітали на персональну виставку Миколи Фесюка «І буде весна, і розцвіте калина». У експозиції представлені натюрморти, портрети, пейзажі, та роботи на патріотичну тематику. Особливу увагу привертають насичені барви усіх картин та вправність автора у їх поєднанні.

Студенти журналісти

Зауважимо, що мистецький стиль художника-аматора поєднує в собі деталізацію об’єктів із насиченими кольоровими мазками, що створює ефект об’ємного полотна та змушує чимало часу проводити вдивляючись в кожну із представлених робіт. На виставці автор представив понад 20 картин, серед яких кожен із відвідувачів знаходить щось до душі.

студенти факультету журналістики

Відповідно до практико-орієнтованої освітньої програми "Реклама та аудіовізуальне мистецтво" здобувачі у межах освітньої компоненти Кольористика та зображальна естетика створять власні авторські проєкти-відгуки.