06 грудня 2021

Вихователь - професія творча, відтак під час підготовки в ЗВО потрібно розвивати креативність  майбутніх педагогів. Студенти першого  курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (бакалавр)  проявили свої творчі вміння під час підсумкового практичного заняття із навчальної дисципліни «Інформаційна культура та просвітницька діяльність вихователя» (викл. - док.пед.н.. проф. Марчук О. О.), на якому продемонстрували  навики створення відеороликів на новорічно-різдвяну тематику.

студентка

Студенти продемонстрували високий рівень декламаторської майстерності. В листах до Святого Миколая, молитвах, побажаннях виразили віру на мир, спокій в Україні, закликали пам’ятати про дітей-сиріт, допомагати старшим, піклуватися про людей з обмеженими можливостями.  За свої старання майбутні вихователі отримали дипломи.

сертифікат студентам

Дякуємо Бричці Д. С., Герасимчук Х. В., Грунянській В. В.,  Демедюк Х. В., Долішній В.В., Ілюк В.В.,   Керечан М. І., Кирушок Д. А., Красновій О. Ф., Ткачук К. О., Піщук І. І., Рябущиць М. Р. за щирі привітання. Хай все здійсниться! Новий рік та Різдво незабаром!