29 квітня 2024

29 квітня 2024 р. для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта лабораторне заняття з дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання та валеологічної освіти» проводилося на базі ЗДО №17 м. Рівне.

Педагогічний факультет

Майбутні вихователі були присутні на занятті з фізичної культури, яке проводила вихователька-методистка Оксана Андрійчук в середній групі. Студенти мали можливість закріпити методику проведення заняття з фізичної культури, побачити, як використовуються прийоми, методи та засоби на занятті. Після проведеного заняття відбулося його обговорення, де кожен мав можливість висловити свою точку зору.

Педагогічний факультет

Студенти також мали можливість переглянути проведення фізкультурних розваг у даному ЗДО.