05 квітня 2024

Ірина Будз, завідувачка кафедри романо-германської філології, виступила в якості експерта на панельній дискусії
регіональної  (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp. Rivne Science Lyceum.

Новина Будз І.Ф.

Сесії цьогорічного EdCamp відбувалися в рамках  теми
«Формування дослідницької компетентності учнівства засобами сучасних технологій».
Експертна панель, на якій Ірина Будз поділилася досвідом формування дослідницької компетентності за допомогою освітніх проєктів, об’єднала учителів англійської мови з усієї Рівненської області. Зустріч відбулася у дружній, робочій атмосфері.

Новина Будз І.Ф.

Координатори події висловили подяку Міжнародному економіко-гуманітарному університету імені акад.Степана Дем‘янчука за партнерство в організації програми підвищення кваліфікації шкільних педагогів та особисто Ірині Будз за експертний внесок. Такі події об’єднують освітян, допомагають зростати - вірити, підтримувати, допомагати!