26 січня 2022

У вересні 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів та YEP за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили ініціативу «Підприємницький університет». Вона розвиває культуру підприємництва в університетах та підтримує молодіжне стартап-підприємництво.

Завдяки проєкту, в період з вересня по грудень 2021 року, навчальна дисципліна «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» вперше була інтегрована в навчальну програму бакалаврату спеціальності 073 «Менеджмент» Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, викладач – доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Князевич Анна Олександрівна.

В рамках проєкту здобувачі вищої освіти вивчали наступні теми:

Валідація ідеї стартапу.

Мінімальний життєздатний продукт.

Презентації ідей стартапів

Основи маркетингу для стартапів.

Основи про інвестиції, фінанси та юридичні особливості стартапів.

Розвиток підприємницького мислення у студентів.

Метою проєкту «Підприємницткий університет» є виведення університетського інноваційного підприємництва на якісно новий і системний рівень, започаткування стійкого тренду серед молоді щодо створення стартапів.