29 червня 2021

22.06.2021 у місті Одеса між юридичним факультетом МЕГУ та видавничим домом «Гельветика» підписано договір про співпрацю.

fgh

Декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик та директор ТОВ «Видавничий дім «Гельветика» Олег Головко підписали договір предметом якого є співпраця у галузях наукових досліджень, проведення спільних наукових конференцій та семінарів, обмін публікаціями, обмін між викладачами та студентами.

kyio

Слід зазначити, що лише у поточному році Видавничим домом «Гельветика» видано понад 10 навчальних підручників та посібників професорсько-викладацького складу юридичного факультету МЕГУ, проведено 2 міжнародні та 2 всеукраїнські юридичні конференції.

fyghj