24 січня 2022

Експерт грантової діяльності, кандидат економічних наук Ірина Костецька, спільно із заступником начальника міжнародно-проєктного відділу МЕГУ Аліною Лавренюк в рамках проєкту економічного факультету «Лекторій 2022» провели лекцію на тему «Академічна мобільність викладачів та студентів. Як стати учасником міжнародних грантових проєктів». Модератор заходу – декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Анна Князевич.

0фотографія

У доповіді Аліни Лавренюк були розглянуті питання нормативно-правового регулювання академічної мобільності згідно вітчизняного законодавства, діяльність міжнародного відділу МЕГУ щодо підбору актуальних грантових заявок та особливостей їх оформлення. Окреслений основний перелік вимог до кандидатів та документів, що подаються на різні види грантів.

академ

Ірина Костецька, експерт грантової проєктної діяльності, окреслила практичний аспект питання академічної мобільності викладачів та студентів сучасних українських ВНЗ. Представила значну кількість прикладів грантових програм, в яких приймала безпосередню участь. Наголосила на актуальності мовних та комунікативних навичок майбутніх кандидатів не тільки на етапі реалізації грантів, а й процесі відбору проєктних заявок.

2-21

На заході також були присутні, окрім викладачів та студентів ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», науково-педагогічні працівники, доктори та кандидати наук з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ),  КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» (м. Запоріжжя), Карпатського інституту підприємництва (м. Хуст), Рівненського державного гуманітарного університету (м. Рівне).