14 грудня 2021

2 грудня 2021 року на економічному факультеті відбувся науково-практичний семінар до Дня відповідальності людини, присвячений пам’яті Богдана Гаврилишина. В рамках семінару були заслухані доповіді викладачів та студентів економічного факультету щодо життєвого шляху видатного українського вченого та громадського діяча Богдана Гаврилишина, а також досліджені основні положення Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.

иа

Ключовим акцентом заходу була презентація проекту Етичного кодексу поведінки викладачів та здобувачів вищої освіти економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, розробленого студентською радою та адміністрацією факультету.