19 березня 2024 року на звітному засіданні Студентського наукового товариства факультету здоров’я, фізичної культури і спорту представлені наукові презентації здобувачів з висвітленням проблем фізичної культури і спорту, фізичної терапії.
З вітальною промовою виступила проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Наталія Миколаївна Мединська, яка наголосила на актуальності запропонованих тем здобувачами, пов’язаних із сьогоденням, агресією російської федерації, олімпійською тематикою, спортивними досягненнями атлетів з особливими потребами Рівненщини, реабілітації військовослужбовців.
Студент 2 курсу, здобувач спеціальності 017 Фізична культура і спорт Максим Фесюк презентував тему «Тхеквандо – олімпійський вид спорту», науковий керівник ( к. фіз. вих., доцент Жанна Сотник).
Голова СНТ Ігор Рапіта, студент 2 курсу, здобувач спеціальності 017 Фізична культура і спорт підняв питання, як українські спортсмени боряться проти російської агресії (науковий керівник – к. пед.н., професор Лідія Завацька).
З темою «Зірки Рівненського Інваспорту, МЕГУ» виступили Дар’я Коблиянська і Альона Нікодимова, студентки 3 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт, Майстрині спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату». Наукові керівники - стейкхолдер і тренер учасник Олімпійських ігор, директор Комунального Рівненського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів Рівненської обласної ради «Інваспорт» Андрій Олександрович Демчук та к. пед. н., доцент Ярослав Іванови Кравчук.
На війні в Україні багато її героїв отримують поранення різного ступеня важкості. Важливе значення має наступна реабілітація військовослужбовців для повного відновлення їх функцій та можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві. Василь Сокол, студент 1 курсу спеціальності 227 Терапія і реабілітація презентував фізичну реабілітацію військовослужбовців (науковий керівник – к. .пед. н., доцент Вадим Коваль).
Бажання жити в мирі і спокої, працювати на процвітання України, поставити спорт на службу мирного розвитку людства висвітлено у доповіді Олександра Гаврилюка, студента 3 курсу, спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура «Олімпійське перемир’я» (науковий керівник – к. фіз. вих., доцент Романова).
Оксана Яроменко, начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури, кандидат географічних наук, доцент зупинилась на діяльності здобувачів СНТ МЕГУ та принципах академічної доброчесності у спортивній науці.
Бажаємо усім молодим науковцям здоров’я, натхнення, зростання у професійній майстерності. Віримо в перемогу, успіхи українських спортсменів на міжнародних аренах і втілення наукових здобутків у розвиток фізичної культури і спорту!