02 червня 2021

02 червня 2021року відбулася відкрита лекція кандидата історичних наук, доцента, професора кафедри історії Жив'юка Андрія Анатолійовича для студентів історико-філологічного факультету на тему "Розстріли ув'язнених на території Рівненщини на початку німецько-радянської війни".

s

Тематична лекція була спрямована на актуалізацію відомостей щодо трагічних сторінок української історії, зокрема, подій, які відбувалися на території Рівненщини, пов'язаних із розстрілами в'язнів тюрем Рівненщини, розстріляних органами НКВС-НКДБ на початку німецько-радянської війни. Студенти мали можливість дізнатися унікальні історичні відомості про долю людей, які стали жертвами в'язнів тюрем Рівненщини розстріляних органами НКВС-НКДБ на початку німецько-радянської війни.

fdc