08 лютого 2023

У вівторок 8 лютого 2023 р. на базі Бад Спа Університету (Англія)  провели черговий он-лайн ланч-семінар для науково-педагогічних працівників.  Цього разу відбулося обговорення на тему: «Використання педагогічних інновацій та лінгвісничної етнографії для аргументації  у  наукових  дослідженнях докторантів» (Developing Argumentation in doctoral students' academic writing through Pedagogical Innovation and Linguistic Ethnography). Доповідач доктор наук Ханя Солтер-Дворак (Dr. Hania Salter-Dvorak  ) презентувала дослідження про студентів, які вивчають іноземну мову, розвивають свою академічну грамотність і пристосовуються до англомовного академічного середовища. Вона зазначила, що використовує етнографію,  та вивчає, як мова, культура, приналежність до певного етносу впливає на особистість.
На семінарі обговорили основні принципи академічної аргументації. До роботи семінару долучилися доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марчук О. О.,кандидат педагогічних наук, доцент Шкабаріна М. А.,  аспіранти та студенти педагогічного факультету.