03 листопада 2022

2 листопада 2022 року в межах дисципліни «Прокуратура України» екс-прокурор Рівненської обласної прокуратури Оксана Гринява спільно з проректооом з наукової роботи університету, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Андрієм Боровиком провели бінарну лекцію на тему: «Здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримвнальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян» для здобувачів І ступеня вищої освіти - 4 курсу.

Лекція

Бінарні лекції під час викладання дисципліни «Прокуратура України» – це сучасна форма проведення лекції, що полягає у викладі матеріалу професором спільно з практичним працівником - прокурором, які взаємодоповнюють один одного. Розкриваючи одну і ту ж тему, вони ведуть дискусію між собою та залучають до обговорення аудиторію. А включаючи те, що професор Андрій Боровик є екс-прокурором, який пройшов усі щаблі кар’єри - від помічника прокурора району до виконувача обов’язків прокурора області, бінарні лекції, що ним організовуються завжди наповнені прикладами із практики та актуальними задачами, які постають перед прокурорами у сучасних умовах.

фото2

Під час лекції були підняті такі актуальні питання як: законність поміщення осіб до ізоляторів тимчасового тримання; додержання конституційних прав громадян а місцях несвободи; протидія потраплянню в місця позбавлення волі заборонених предметів; дотримання строків перебування осіб в лікувальних закладах з максимальним рівнем безпеки та багато інших.

Під час лекції студенти задали лекторам низку запитань, на які отримали обґрунтуванні відповіді.

книга

Як завжди найактивніші студенти отримали подарунки - книги від проректора, які вони будуть використовувати у навчанні та подальшій практичній діяльності.