10 грудня 2022

8.12.2022 року в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем'янчука було проведено відкрите лекційне заняття для здобувачів ступеня магістра початкової освіти заступницею начальника управління освіти м. Рівного Сичик Катериною Іванівною.

новина

Важливе завдання провадження професійної підготовки за освітньою програмою другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта в МЕГУ імені Степана Дем'янчука є формування управлінської компетентності майбутніх керівників закладів загальної середньої освіти. Унікальністю програми передбачено опанування регіональних аспектів організації та управління освітнім процесом. Досвідчена керівниця репрезентувала повноваження Кабінету Міністрів України, виконавчої влади в сфері освіти і науки та органів місцевого самоврядування в забезпеченні якості освіти, розвитку мережі освітніх закладів; поділилася перспективами Програми розвитку освіти в м.

Лекція

Рівне на 2022-2024 р.р., акцентувала увагу на особливостях проведення сертифікації та атестації педагогічних працівників; мотивувала майбутніх фахівців до кар'єрного росту.  Керівництво Університету висловлює щиру подяку пані Катерині за змістовну лекцію, відкритість до діалогу з майбутніми вчителями та безцінний управлінський освітянський досвід.