02 червня 2021

Нагородження переможців Третього економічного турніру «Премія Петра Мельника» відбулось сьогодні на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Засновник турніру, випускник економічного факультету МЕГУ та виконавчий директор агрохолдингу «Agricom Group» – Петро Мельник особисто вручив усім учасникам конкурсу грамоти та цінні подарунки.

еавнр

Перемогу у турнірі здобула студентка 3-го курсу економічного факультету – Обшарська Діана, друге місце виборов студент 2-го курсу Денисюк Артур, а третє місце здобув аспірант спеціальності 051 «Економіка» – Волович Максим.

фуі

Виступаючи перед присутніми учасниками турніру, представниками студентської ради університету та здобувачами освіти, Петро Петрович відзначив якісну і професійну підготовку бізнес-планів, закликав студентів до активності, самовдосконалення, розвитку лідерських якостей, що завжди було притаманне студентам та випускникам нашого університету.

bfg

Щиро вітаємо переможців й учасників турніру із новим успішним досвідом представленням своїх бізнес-ідей, а також висловлюємо глибоку подяку Петру Петровичу за можливість поспілкуватись з досвідченим керівником та підтримку молодих і талановитих студентів!