26 жовтня 2022

У середу 26 жовтня 2022 р. науковці педагогічного факультету нашого університету доктор педагогічних наук, професор Марчук О. О., кандидат педагогічних наук, доцент Мельничук Л. Б., кандидат педагогічних наук, доцент Хом’як О. А.  долучилися до роботи Міжнародного практичного семінару під головуванням доктора педагогічних наук Анни  Парфіт на тему «Інші люди» серед нас: як позбутися вразливості», який організували на базі Бат Спа Університету (Англія).

Доповідачка Грейс Кванток, терапевт, письменниця та дослідниця, яка вивчає креативні технології роботи із людиною з урахуванням її травм, розповіла присутнім про результати свого наукового дослідження про важливість толерантного ставлення до людей, яким важко адаптуватися в сучасному суспільстві, та представила шляхи, які допоможуть таким особам подолати власні психологічні травми, страхи та невпевненість. Подібна тема є актуальною для вчителів, яким доводиться працювати із великою кількістю дітей, серед яких можуть бути особи з порушеннями психіки. Виступаючи наприкінці семінару, доктор педагогічних наук професор Марчук О. О. зазначила, що у зв’язку із війною в Україні щодня зростає кількість дітей, які потребують психологічної допомоги, та висловила подяку громадянам Англії за підтримку українських біженців в їх країні.

Бат спа

Відвідування подібних наукових заходів сприяє налагодженню міжнародних зв’язків нашого університету з провідними ЗВО зарубіжжя, підвищенню професійного рівня викладачів та обміну педагогічним досвідом.

Дякуємо керівництву Бат Спа Університету за запрошення та надіємося на подальшу співпрацю!