21 січня 2022

Науковцями юридичного факультету МЕГУ приділяється постійна увага питанням забезпечення прав інвалідів в Україні.
Як наслідок, спільними зусиллями працівників кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Боровика Андрія Володимировича та Деревянко Наталії Зеновіівни спільно з суддями-науковцями Рівненського окружного адміністративного суду підготовлено навчальний посібник: «Контроль органів публічної влади у сфері реалізації та захисту прав і свобод осіб з інвалідністю в Україні», який у січні 2022 року видано відомим видавничим домом «Гельветика».

книга

Викладений у навчальному посібнику матеріал присвячений комплексному дослідженню контролю органів публічної влади у сфері реалізації та захисту прав і свобод осіб з інвалідністю в Україні, зокрема аналізу сутності, правових засад та особливостям механізму здійснення контролю органами публічної влади стосовно реалізації та захисту прав і свобод осіб з інвалідністю. Видання рекомендовано як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів Міністерством освіти та науки України.