08 листопада 2021

Колективом працівників юридичного факультету МЕГУ - професором Боровиком А.В., доцентом Микульцем В.Ю. Та старшим викладачем Деревянко Н.З. спільно з професорами Національної академії МВС, Одеського державного університету внутрішніх справ в межах викладання дисципліни: «Судові та правоохоронні органи» галузі знань: «Право» підготовлено навчальний посібник: «Адміністративно-правові методи діяльності національної поліції в умовах Євроінтеграції».

Підручник Боровик

Викладений у навчальному посібнику матеріал присвячений грунтовному аналізу адміністративно-правових методів діяльності національної поліції в умовах Євроінтеграції. Видання рекомендовано як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів Міністерством освіти та науки України.