09 листопада 2021

9 листопада в Україні  відзначають День української  писемності та мови. Із цієї нагоди майбутні вчителі та вихователі, які навчаються на педагогічному, історико-філологічному, факультетах кібернетики, географії, історії та туризму, європейської освіти в рамках вивчення дисциплін "Загальна педагогіка" та "Школознавство" (викладач - доктор педагогічних наук, професор Марчук О. О.) провели "педагогічні п'ятихвилинки", на яких представили презентації про розвиток української мови, зачитали крилаті вислови по мову, декламували поезію національного змісту, милувалися неповторними українськими пісними.   Цікавими та змістовними були доповіді таких здобувачів освіти: Т. Прихідько, Г. Дерда, В. Озімкович, А. Маринич, Д. Ковалевич, М. Криворучко. Майстерним було читання поезії Т. Шевченка студентом першого курсу історико-філологічного факультету  І. Галитюком.

укр мова

- Сучасний вчитель повинен бути патріотом, який знає та поважає мову, звичаї та культуру свого народу. Зберегти мову, примножити її багатство, зрозуміти її красоту і велич, передати їх своїм вихованцям  - головне завдання учителя, - пояснила  доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти  Марчук О. О. - В нашому університеті створено належні умови для розвитку таких якостей майбутніх педагогів.

укр мова т