07 жовтня 2022

06.10.2022 року доцентом кафедри теорії та методик початкової освіти Ольгою Хом’як, для здобувачів першого освітнього рівня (бакалаврського), спеціальності 013 «Початкова освіта», було проведено бінарну лекцію з навчальної дисципліни «Організація освітнього процесу Нової української школи» за участі випускниці спеціальності, вчителя початкових класів Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області Гагіної Юлії на тему: «Реалізація Концепції НУШ в умовах воєнного стану: досвід, реалії, перспективи».

нуш

Під час заняття Юлія Миколаївна поділилася зі студентами досвідом організації освітнього середовища НУШ, яке сприяє вільному розвитку творчої особистості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнями і батьками; продемонструвала результати власних напрацювань щодо застосування інноваційних технологій навчання в умовах воєнного стану; розповіла про важливість опанування майбутніми учителями різноманітними стратегіями психологічної підтримки молодших школярів і запевнила, що Нова українська школа виконає важливу соціальну місію ‒ стане провідником педагогічних, соціальних і соціокультурних інновацій, бастіоном високих моральних і соціальних традицій.

нуш

Студенти взяли активну участь в обговоренні тематики лекційного заняття.