19 квітня 2024

18 квітня 2024р. до першокурсників факультету кібернетики МЕГУ завітав провідний розробник  IT-рішень в ІТ-індустрії компанії SoftServe  Андрій Комар.

SoftServe - одна з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та друга найбільша ІТ-компанія України за кількістю програмістів. Frontend Tech Lead SoftServe Андрій Комар презентував  власний досвід  та наробки компанії  у розробці програмного забезпечення.  Він ознайомив здобувачів з новинками у хмарних технологіях, штучному інтелекті, обробці великих даних, робототехніці, кібербезпеці та інше.

Гостьова лекція

Студенти задавали багато практичних питань щодо застосування у проектах нових мов програмування та новітніх інформаційних технологій, а також цікавилися як розпочати кар’єру в цій компанії.

Гостьова лекція

Найбільш активні студенти отримали від IT-компанії подарунки.