23 квітня 2024

9 квітня 2024р. на історико-філологічному факультеті відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики.
foto1
Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта Українська мова і література підготували звіт у формі мультимедійної презентації.
foto1
Студенти 4 курсу (Ірина Скуба) як найбільш досвідчені практиканти поділилися досвідом проведення уроків, розкрили секрети підбору ефективних методів і прийомів, використання інформаційно-комунікаційних технологій в умовах змішаного навчання.
foto1
Третьокурсники розповіли і продемонстрували фотозвіт про проведення позакласних заходів, присвячених Дню рідної мови та Дню Героїв Небесної сотні.
foto1

Декан факультету, гарант освітньої програми професорка Таміла Груба, яка взяла на себе роль спікера, акцентувала на важливості педагогічної практики у фаховій підготовці майбутніх учителів української мови та літератури, зосередила увагу на правильному структуруванні уроків відповідно до вимог нової української школи, оцінюванні знань та вмінь учнів, формуванні ключових і предметної компетентностей.
foto1

Завідувачка кафедри української мови та літератури Л. Овдійчук підсумувала роботу конференції і висловила побажання, аби в майбутньому цей досвід став першою сходинкою до професійного росту