01 червня 2021

Промоція МЕГУ на батьківському форумі «Живи, навчайся та працюй в Рівному» відбувалася в особливо теплій атмосфері, адже ректорат та студентство працювали разом.

Студенти поширювали інформаційні буклети та студентську газету «Сьомий поверх», а викладачі та представники ректорату обговорювали з потенційними партнерами напрями майбутньої співпраці.

«Наш університет зорієнтований на партнерські взаємостосунки між викладачами та студентами. Тільки в атмосфері взаємнорозуміння, поваги та довіри можна зростити сильну особистість» - підсумував ректор МЕГУ проф. Віталій Дем’янчук.

ytu

«Викладачі й студентство МЕГУ з великим задоволенням проінформували батьків майбутніх абітурієнтів на батьківському форумі щодо особливостей навчання в університеті та допомагали знайти шляхи взаємодії з дітьми в питаннях професійного самовизначення» - доповнила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку доц. Наталія Терновик.

ruyt