26 березня 2024

25 березня 2024 року в рамках роботи студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбувся захід з віртуального обміну між студентами МЕГУ та здобувачами відділення іноземних мов Університету Чукурова (Туреччина), присвячений історичним пам’яткам та визначним місцям України та Туреччини. На заході українську сторону представили здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету.

Міжнародна співпраця

Квіз про сім чудес світу на початку відеозустрічі дав змогу учасникам продуктивно налаштуватись на взаємодію й надихнув на позитивні емоції. Спілкуючись у змішаних мінігрупах, під час демонстрації власних презентацій, студенти переконалися, що як Україна, так і Туреччина має свої дива – неймовірні місця, якими можна пишатись – Києво-Печерська Лавра, Будинок з химерами, резиденція османських султанів, Блакитна мечеть, Ефес тощо.

Міжнародна співпраця

При виконанні наступного завдання – спільного розроблення нового туру від туристичної агенції – здобувачі отримали не лише задоволення, а й здобули цінні навички партнерства, співпрацюючи в команді.