30 серпня 2020

30 серпня 2020р. відбулася посвята в студенти. Керівництво університету привітало молоде поповнення. Відбулася перша зустріч та знайомство з професорсько-викладацьким складом факультету кібернетики. Декан факультету кібернетики доц. Юскович-Жуковська В.І. ознайомила студентів першого курсу спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки з факультетом та його традиціями.

факультет кібернетики

Посвята в студенти першокурсників факультету кібернетики МЕГУ прийшлася на час пандемії COVID-19.  Тому більшість навчальних занять буде проводитися онлайн. На чому наголосило керівництво університету. Незважаючи на це професорсько-викладацький склад університету продовжує виконувати свої обов’язки — проводити заняття онлайн, навчати, досліджувати, готувати майбутніх спеціалістів.

факультет кібернетики