07 лютого 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір учасників в онлайн школу EU STUDY DAYS

Дата проведення: з 15 березня по 31 травня 2022.

Дедлайн подачі заявок 18:00, 07 березня 2022 року!

До участі у проєкті запрошуються ті, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як Європейської держави.

Для кого ця програма, хто може стати учасником?

• Студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти/ки будь-якої форми навчання.

Скільки модулів заплановано і що вони включатимуть?

Кожен цикл складатиметься з 10 модулів. 20 кращих слухачів будуть запрошені до участі  у літній або зимовій школах в очному форматі.

Кожен модуль включатиме:

1) лекцію або презентацію від дипломатів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;

2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;

3) онлайн-тест.

Етапи конкурсу. Як відбуватиметься відбір?

Відбір відбуватиметься у два етапи:

• Перший етап – відбір за заявками;

• Другий етап  – онлайн-тест з метою перевірки знань на європейську тематику. Оскільки вимогою до студентів є володіння англійською мовою на рівні В1/С1, то у разі необхідності можливі онлайн-співбесіда для студентів з метою перевірки рівня володіння англійською.

Де шукати посилання на заявку?

Посилання на заявку для студентів: https://bit.ly/3HnBsKB