22 лютого 2023

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, кандидат психологічних наук, професор Наталія Терновик та декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Вікторія Золяк представили наш університет на міжнародній конференції «Інтернаціоналізація та інновації як можливості для розвитку».

терновик

Захід відбувся у польському місті Хелм та зібрав у стінах конференц-зали представників різних видів діяльності, що прагнуть до розвитку своєї справи та переходу до транскордонної співпраці.

Конференція тривала два дні та мала насичену програму, що включала в себе не лише зустрічі в робочих колективах, але й регіональні та міжнародні презентації. В тому числі Маршалківського управління Люблінського воєводства та представників Уряду Республіки Польща й Канцелярії Прем’єр-міністра.

спільне фото

Також учасники конференції здійснили навчальні візити та B2B зустрічі у рамках супровідної програми.