27 вересня 2024

25-26 вересня проректор з наукової роботи Наталія Мединська та проректор з навчально-методичної роботи та якості освіти Вікторія Артюшок взяли участь у роботі Українського форуму якості освіти (UQAF-2024), що відбувся на базі Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ). Цей міжнародний захід об’єднав понад 800 учасників з різних регіонів України та іноземних колег.

Відкриття Форуму відбулося на пленарній сесії «Майбутнє освіти в Україні», де виступили Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко та ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Вадим Ткачук.

мегу

Протягом першого дня учасники взяли участь у семи заходах із 15 запланованих, зокрема у трьох панельних дискусіях та трьох презентаціях найкращих освітніх практик. Серед спікерів панельних дискусій були лідери європейських установ забезпечення якості освіти з Німеччини, Бельгії, Франції та Хорватії, а також представники ENQA, CEENQA та ОБСЄ.

МЕГУ

За два дні Форуму відбулося 15 насичених заходів, які включали жваві обговорення у перервах між сесіями. UQAF-2024 став унікальною платформою для обміну досвідом між експертами, освітянами, науковцями, народними депутатами, представниками міністерств, роботодавцями та здобувачами, які активно обговорювали розвиток системи якості вищої освіти в Україні.

МЕГУ

Цей Форум став важливим кроком на шляху до покращення стандартів освіти, залучення міжнародного досвіду та впровадження нових освітніх ініціатив, які допоможуть нашому університету стати більш конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг.